Demulaş Mühendislik;

 

    Elektromekanik Sistem Mühendisliği konusunda uzmanlaşmış, yıllarca bu alanda hizmet vermiş, Elektrik Mühendisliği eğitimini alan kurucumuz tarafından 2017 yılında Ankara’da Raylı Sistemler ve Özel Endüstriyel Tesisler alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

    Birçok hedefinin dışında Demulaş Mühendislik’ in amaçlarından bir tanesi de, özellikle Raylı Sistemler alanında çoğunlukla yurt dışına bağımlı olan Mühendislik, Tasarım, Malzeme İmalatı ve Ekipman hususlarında, Yerli Üretimi teşvik etmektir.

    Kendini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi ön koşul olarak alan şirketimiz, sektörde edindiği deneyimlerin bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz:

 

    Yaratıcı çözümleri, yenilikçi ve kaliteli uzman insan kaynağı ile, ulusal ve uluslararası alanda öncü enerji ve taahhüt şirketi olmaktır

Misyonumuz:

 

    Raylı sistemler ve enerji alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket olarak sektörün teknolojik değişimine katkı sağlamaktır

Kalite Yönetimi:

 

   Demulaş Mühendislik "Uluslararası standartlarda referans şirket olma" vizyonu ile paralel, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımı ile müşterilerine her alanda proje/bakım/danışmanlık hizmeti vermekte, bunu da dünya çapında kabul görmüş standartlarda hayata geçirmektedir.

   Demulaş Mühendislik, bu sektörlerdeki rekabetçi konumunu, teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı iş yapış şekli ile korumaktadır.

   Demulaş Mühendislik OHSAS18001:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2016 Kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır